Contract Advisory Services

CAS działa na rynku usług doradczych branży budowlanej z myślą o wszystkich podmiotach biorących udział w procesie inwestycyjnym, dla których nasi Eksperci i Specjaliści swoim doświadczeniem oraz rozległą wiedzą inżynieryjną świadczą wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa kontraktowego i transakcyjnego.

Cel

Celem CAS jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami.

Wspieramy jako ekspert w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Oferujemy również usługi w zakresie doradztwa technicznego. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Inwestora. W naszej ofercie znajduje się zarówno ocena bieżącego stanu nieruchomości, jak i ocena stanu technicznego obiektu dla planowanego zamierzenia inwestycyjnego.

To co wyróżnia CAS na rynku to nasze podejście do realizowanych projektów.
Najważniejszymi dla nas oraz naszych Klientów aspektami są:

Czas – jest niezwykle ważny w procesie inwestycyjnym, zarówno w kontekście dobrze przygotowanego harmonogramu inwestycji, dostarczania najlepszych i najbardziej trafnych rozwiązań, a w przypadku roszczeń szybka reakcja może złagodzić skutki powstałego sporu.

Analiza – odpowiednie zestawienie i opracowanie danych przez porównanie i wyciągnięcie wniosków pozwala na dokładne zbadanie/rozważenie problemów pojawiających się w procesie inwestycyjnym.

Skuteczność – nasze działania prowadzą do skutecznego osiągnięcia celu. Dla CAS skuteczność równa się poziomowi spełnienia oczekiwań Klienta, poziomowi realizacji założonego planu.

Zespół ekspertów

CAS tworzy zespół doświadczonych Ekspertów i Specjalistów współpracujących ze sobą od kilkunastu lat, realizując z sukcesami projekty krajowe i międzynarodowe, związane z zarządzaniem kontraktami,  kosztami i harmonogramem inwestycji, roszczeniami oraz rozwiązywaniem sporów, w różnych sektorach. CAS stawia na sukcesywny rozwój i ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych Ekspertów i Specjalistów, tak aby móc zapewnić jak najwyższy standard realizowanych i  oferowanych usług dla obecnych i przyszłych Klientów.

Poznaj naszych Ekspertów

Nasze kompetencje

Doradztwo kontraktowe

Spory mogą pojawić się nawet na najlepiej zarządzanych projektach. Pierwszą linią obrony przed sporami budowlanymi jest przede wszystkim skuteczne zapobieganie w ich powstawaniu.

Dowiedz się więcej

Doradztwo transakcyjne

W ramach doradztwa transakcyjnego mogą Państwo liczyć na przeprowadzenie przez naszych Ekspertów analizy technicznej Technical Due Diligence, jak również wyceny nieruchomości.

Dowiedz się więcej

Wiodące zagadnienia

Waloryzacja kontraktów

ZESPÓŁ CAS ma bogate doświadczenie i kompetencje w zakresie waloryzacji wynagrodzenia kontraktów poparte licznymi sukcesami potwierdzonymi przez naszych Klientów.

Dowiedz się więcej

Zarządzanie roszczeniami

ZESPÓŁ CAS realizuje usługi Zarządzania Roszczeniami (Claims Managment) na wielu kontraktach budowlanych w takich sektorach jak przemysł, infrastruktura energetyczna, infrastruktura drogowa i kolejowa, budownictwo kubaturowe.

Dowiedz się więcej

Case Studies

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

Mapa Warszawy z siedzibą CAS Sp. z o.o.

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas
Mapa Warszawy z siedzibą CAS Sp. z o.o.