Contract Advisory Services

CAS sp. z o.o. działa na rynku usług doradczych branży budowlanej z myślą o wszystkich podmiotach biorących udział w procesie inwestycyjnym, dla których nasi Eksperci i Specjaliści swoim doświadczeniem oraz rozległą wiedzą inżynieryjną świadczą wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa kontraktowego i transakcyjnego.

Cel

Celem CAS jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami.

Wspieramy jako ekspert w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Oferujemy również usługi w zakresie doradztwa technicznego. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Inwestora. W naszej ofercie znajduje się zarówno ocena bieżącego stanu nieruchomości, jak i ocena stanu technicznego obiektu dla planowanego zamierzenia inwestycyjnego.

To co wyróżnia CAS na rynku to nasze podejście do realizowanych projektów.
Najważniejszymi dla nas oraz naszych Klientów aspektami są:

Czas – jest niezwykle ważny w procesie inwestycyjnym, zarówno w kontekście dobrze przygotowanego harmonogramu inwestycji, dostarczania najlepszych i najbardziej trafnych rozwiązań, a w przypadku roszczeń szybka reakcja może złagodzić skutki powstałego sporu.

Analiza – odpowiednie zestawienie i opracowanie danych przez porównanie i wyciągnięcie wniosków pozwala na dokładne zbadanie/rozważenie problemów pojawiających się w procesie inwestycyjnym.

Skuteczność – nasze działania prowadzą do skutecznego osiągnięcia celu. Dla CAS skuteczność równa się poziomowi spełnienia oczekiwań Klienta, poziomowi realizacji założonego planu.

Zespół ekspertów

CAS tworzy zespół doświadczonych Ekspertów i Specjalistów współpracujących ze sobą od kilkunastu lat, realizując z sukcesami projekty krajowe i międzynarodowe, związane z zarządzaniem kontraktami,  kosztami i harmonogramem inwestycji, roszczeniami oraz rozwiązywaniem sporów, w różnych sektorach. CAS stawia na sukcesywny rozwój i ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych Ekspertów i Specjalistów, tak aby móc zapewnić jak najwyższy standard realizowanych i  oferowanych usług dla obecnych i przyszłych Klientów.

Poznaj naszych Ekspertów

Nasze kompetencje

Doradztwo kontraktowe

Spory mogą pojawić się nawet na najlepiej zarządzanych projektach. Pierwszą linią obrony przed sporami budowlanymi jest przede wszystkim skuteczne zapobieganie w ich powstawaniu.

Dowiedz się więcej

Doradztwo transakcyjne

W ramach doradztwa transakcyjnego mogą Państwo liczyć na przeprowadzenie przez naszych Ekspertów analizy technicznej Technical Due Diligence, jak również wyceny nieruchomości.

Dowiedz się więcej

Case Studies

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas