Contract Advisory Services

CAS sp. z o.o. działa na rynku usług doradczych branży budowlanej z myślą o wszystkich podmiotach biorących udział w procesie inwestycyjnym, dla których nasi Eksperci i Specjaliści swoim doświadczeniem oraz rozległą wiedzą inżynieryjną świadczą wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa kontraktowego i transakcyjnego.

Cel

Celem CAS jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami.

Wspieramy jako ekspert w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Oferujemy również usługi w zakresie doradztwa technicznego. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Inwestora. W naszej ofercie znajduje się zarówno ocena bieżącego stanu nieruchomości, jak i ocena stanu technicznego obiektu dla planowanego zamierzenia inwestycyjnego.

To co wyróżnia CAS na rynku to nasze podejście do realizowanych projektów.
Najważniejszymi dla nas oraz naszych Klientów aspektami są:

Czas – jest niezwykle ważny w procesie inwestycyjnym, zarówno w kontekście dobrze przygotowanego harmonogramu inwestycji, dostarczania najlepszych i najbardziej trafnych rozwiązań, a w przypadku roszczeń szybka reakcja może złagodzić skutki powstałego sporu.

Analiza – odpowiednie zestawienie i opracowanie danych przez porównanie i wyciągnięcie wniosków pozwala na dokładne zbadanie/rozważenie problemów pojawiających się w procesie inwestycyjnym.

Skuteczność – nasze działania prowadzą do skutecznego osiągnięcia celu. Dla CAS skuteczność równa się poziomowi spełnienia oczekiwań Klienta, poziomowi realizacji założonego planu.

Zespół ekspertów

CAS tworzy zespół doświadczonych Ekspertów i Specjalistów współpracujących ze sobą od kilkunastu lat, realizując z sukcesami projekty krajowe i międzynarodowe, związane z zarządzaniem kontraktami,  kosztami i harmonogramem inwestycji, roszczeniami oraz rozwiązywaniem sporów, w różnych sektorach. CAS stawia na sukcesywny rozwój i ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych Ekspertów i Specjalistów, tak aby móc zapewnić jak najwyższy standard realizowanych i  oferowanych usług dla obecnych i przyszłych Klientów.

Poznaj naszych Ekspertów

Nasze kompetencje

Zapobieganie powstawaniu sporów

Pierwszą linią obrony przed sporami budowlanymi jest przede wszystkim skuteczne zapobieganie w ich powstawaniu. Aby pomóc Państwu uniknąć sporu, nasi Eksperci i Specjaliści identyfikują potencjalne zagrożenia, a następnie rekomendują rozwiązania, pozwalające projektom przebiegać bez zakłóceń.

Dowiedz się więcej

Rozwiązywanie sporów

Spory mogą pojawić się nawet na najlepiej zarządzanych projektach. W przypadku ich wystąpienia podejmowane przez nas konkretne działania mają na celu naprowadzenie projektu na właściwy „tor” realizacji. Świadcząc nasze usługi dążymy do zmniejszenia negatywnego skutku oddziaływania sporu na projekt.

Dowiedz się więcej

Case Studies

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98 lok. 7,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55