DORADZTWO KONTRAKTOWE

Pierwszą linią obrony przed sporami budowlanymi jest przede wszystkim skuteczne zapobieganie ich powstawaniu. Aby pomóc Państwu w uniknięciu sporu, nasi Eksperci i Specjaliści identyfikują potencjalne zagrożenia, a następnie rekomendują rozwiązania, pozwalające projektom przebiegać bez zakłóceń.

Niestety spory mogą pojawić się nawet na najlepiej zarządzanych projektach. W przypadku ich wystąpienia podejmowane przez nas konkretne działania mają na celu naprowadzenie projektu na właściwy tor realizacji.

Świadcząc nasze usługi dążymy do zmniejszenia negatywnego skutku oddziaływania sporu na projekt. Nasza szybka reakcja może złagodzić skutki powstałego sporu.

Dowiedz się więcej

DORADZTWO TRANSAKCYJNE

W ramach doradztwa transakcyjnego mogą Państwo liczyć na przeprowadzenie przez naszych Ekspertów analizy technicznej Technical Due Diligence, jak również wyceny nieruchomości.

Techical Due Diligence jest to wielobranżowy przegląd i audyt obiektów przeprowadzony przy udziale profesjonalnych inżynierów z branży budowlanej, architektonicznej, sanitarnej, elektrycznej, a jeśli zachodzi potrzeba – środowiskowej i drogowej.

Wycena nieruchomości sporządzona przez rzeczoznawcę majątkowego jest często wstępem dla dalszych postępowań, które zmierzają do ustalenia wysokości odszkodowania np. w przypadku, gdy doszło do spadku wartości nieruchomości.

Dowiedz się więcej

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Case Studies

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98 lok. 7,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas