Nasz zespół

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Nasi Eksperci i Specjaliści uczestniczyli w realizacji szeregu projektów krajowych oraz międzynarodowych związanych z zarządzaniem kontraktami, kosztami i planowaniem (harmonogramowaniem) inwestycji, roszczeniami oraz rozwiązywaniem sporów. Posiadają bogate doświadczenie w identyfikacji i zarządzaniu ryzykiem, identyfikacji i analizie roszczeń, określaniu wartości roszczeń finansowych i terminowych, wsparciu w zakresie rozwiązywania sporów, jak również w zakresie wyceny nieruchomości oraz analiz technicznych. CAS świadczy swoje usługi dla wszystkich tych, którzy potrzebują profesjonalnych usług w zakresie szeroko rozumianego doradztwa kontraktowego i występują w procesie inwestycyjnym jako Zamawiający, Wykonawca jak i Podwykonawca.

CAS stawia na sukcesywny rozwój i ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych Ekspertów i Specjalistów, tak aby móc zapewnić jak najwyższy standard realizowanych i oferowanych usług dla obecnych i przyszłych Klientów.

Chcesz dołączyć do Naszego Zespołu Ekspertów i Specjalistów?

Prześlij CV

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

Mapa Warszawy z siedzibą CAS Sp. z o.o.

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas
Mapa Warszawy z siedzibą CAS Sp. z o.o.