Daria Seliga

Młodsza Specjalistka ds. kosztów

"Staż w CAS pozwolił mi zdobyć praktyczne umiejętności dotyczące wybranej przeze mnie ścieżki zawodowej oraz dał możliwość kontynuowania mojej przygody z firmą po zakończonym programie stażowym."

Wykształcenie

  • Mgr inż. Wydziału Inżynierii Lądowej, Politechnika Warszawska, Polska

Notka biograficzna

Daria jest absolwentką Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej w specjalności Budownictwo Zrównoważone. Swoje pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyła odbywając praktyki w Biurze Projektowym specjalizującym się w budownictwie jednorodzinnym, gdzie poznała proces powstawania domu „od podszewki”.

W zespole CAS Daria realizuje się w zakresie analiz kosztowych, pomagając w zbieraniu i opracowywaniu danych o Kosztach Pośrednich firm budowlanych.

Celem zawodowym Darii jest zdobycie uprawnień do wykonywania Świadectw charakterystyki energetycznej, a w przyszłości w ramach hobby i poszerzenia „horyzontu” ukończenie kursu Architektury Wnętrz.

Główne kompetencje

  • Wsparcie w przygotowaniu roszczeń dotyczących: wzrostu kosztów związanych z wydłużeniem czasu, dodatkowych kosztów przyśpieszenia realizacji projektów, zasadności i kalkulacji kosztów realizacji robót dodatkowych, kosztów zakłócenia realizacji projektów.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

Mapa Warszawy z siedzibą CAS Sp. z o.o.

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas
Mapa Warszawy z siedzibą CAS Sp. z o.o.