Aktualności

Szlachetna paczka na Święta

06 grudnia 2019

W tym roku Zespół CAS wziął udział w super inicjatywie jaką jest Szlachetna Paczka.

Czytaj więcej

Branża kolejowa patrzy w przyszłość z optymizmem

13 listopada 2019

13 listopada 2019, nasi Eksperci Maciej Kajrukszto oraz Jan Gandziarowski brali udział w IX Kongresie Kolejowym, który odbywał się w Warszawie.

Kongres otworzył Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk, który podsumował dokonania rządu, związane z realizacją inwestycji kolejowych w Polsce. Za osiągnięcie minionej kadencji Minister uznał dobrą współpracę pomiędzy Zamawiającym, Wykonawcami i Producentami, dzięki której możliwa jest realizacja planów modernizacji infrastruktury kolejowej.

Czytaj więcej

Waloryzacja kontraktów budowlanych – Gdańsk

10 października 2019

W dniu dzisiejszym w Gdańsku w hotelu Almond Business & SPA odbyła się kolejna edycja seminarium prawno – technicznego organizowanego razem z kancelarią DZP.

Czytaj więcej

Magdalena Chechelska – Specjalista ds. kosztów

27 września 2019

Miło nam poinformować, iż w tym miesiącu do zespołu CAS dołączyła Magdalena Chechelska. Magda będzie wykonywała między innymi analizy kosztowe w ramach przygotowywania niezależnych opinii eksperckich.

Czytaj więcej

Maciej Kajrukszto gościem specjalnym konferencji JDP

13 września 2019

Maciej Kajrukszto będzie gościem specjalnym konferencji pn. „Strategie prawne odstąpienia przez wykonawcę od umowy z inwestorem (zamawiającym) w inwestycjach budowlanych i infrastrukturalnych” organizowanej w dniu 26 września 2019r. w Warszawie przez kancelarię JARA DRAPAŁA & PARTNERS (JDP).

Czytaj więcej

Obrony na 5!

25 lipca 2019

Pragniemy gorąco pogratulować naszym młodym adeptom obrony prac inżynierskich i magisterskiej na 5! Ewa Kukawska i Magdalena Dąbrowska uzyskały tytuł inżyniera Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej, gdzie od nowego semestru będą kontynuować naukę na studiach magisterskich, natomiast Bartosz Witkowski obronił pracę dyplomową i uzyskał tytuł magistra inżyniera na tym samym wydziale.

Czytaj więcej

Mariusz Tartas – Specjalista ds. kosztów

11 lipca 2019

Jest nam miło poinformować, iż w tym miesiącu do Zespołu CAS dołączył Mariusz Tartas.

Czytaj więcej

Triathlon ILF Polska 2019

03 czerwca 2019

W dniu wczorajszym dwie sztafety CAS w składzie: Magdalena Dąbrowska, Szymon Sadowski i Maciej Kajrukszto oraz Piotr Anisiewicz, Bartosz Witkowski i Daniel Kajrukszto wzięli udział w Triathlonie ILF Polska organizowanym w Kącku.

Czytaj więcej

Waloryzacja kontraktów budowlanych – strategie prawne oraz metodyka przygotowania roszczeń – Warszawa

17 maja 2019

W dniu dzisiejszym w warszawskim biurze kancelarii obyła się już trzecia edycja seminarium pt. „Waloryzacja kontraktów budowlanych – strategie prawne oraz metodyka przygotowania roszczeń” z udziałem Ekspertów CAS

Czytaj więcej

Raport o sporach budowlanych w Polsce 2019 – ANKIETA

20 maja 2019

Zapraszamy Państwa do wypełnienia ankiety CAS dotyczącej problematyki sporów budowlanych w Polsce. Tematem wciąż aktualnym, o który również pytamy, pozostaje wzrost cen realizacji inwestycji budowlanych. Ankieta jest anonimowa. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo poświęcić kilka minut swojego czasu, aby udzielić odpowiedzi na 27 krótkich pytań.

Czytaj więcej

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98 lok. 7,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55