Aktualności

Ankieta CAS – Spory budowlane w Polsce oraz wpływ pandemii COVID -19 na realizację projektów budowlanych.

23 listopada 2020

Serdecznie zapraszamy Państwa do wypełnienia ankiety CAS dotyczącej problematyki sporów budowlanych w Polsce.

Czytaj więcej

Webinarium „Jak skutecznie zarządzać roszczeniami z kontraktów budowlanych z perspektywy wykonawcy?”

19 października 2020

Razem z CMS Polska mamy przyjemność zaprosić wszystkie zainteresowane osoby na webinarium z cyklu „Jak skutecznie zarządzać roszczeniami z kontraktów budowlanych z perspektywy wykonawcy?”.

Czytaj więcej

Dzień Budowlańca w CAS!

28 września 2020

Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego dla wszystkich inżynierów budownictwa oraz samych ciekawych i bezproblemowych projektów.

Czytaj więcej

Webinarium CAS – Zmiany kosztów w budownictwie w latach 2016-2020

16 września 2020

Już za niespełna tydzień, tj. 22 września 2020 r. odbędzie się webinarium CAS poświęcone wynikom opublikowanym w naszym najnowszym Raporcie „Koszty w budownictwie 2016-2020”.

Czytaj więcej

Raport CAS „Koszty w budownictwie 2016 – 2020” już dostępny!

14 września 2020

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem dobrą informacją – właśnie zakończyliśmy pracę nad kolejnym Raportem CAS „Koszty w budownictwie 2016 – 2020”, który zawiera analizę rynku różnych sektorów budowlanych wykonaną w oparciu o zrealizowane przez nasz zespół Ekspertów i Specjalistów projekty, w których badaliśmy zmiany cen.

Czytaj więcej

BACK TO SCHOOL – LEARN ABOUT CONSTRUCTION MARKET

01 września 2020

Wakacje dobiegły końca, a my w CAS kończymy pracę nad kolejnym ciekawym projektem przygotowywanym specjalnie dla Państwa – Raportem CAS „Koszty w budownictwie 2016 – 2020”.

Czytaj więcej

Gratulujemy wzorowej obrony!

21 lipca 2020

Pragniemy gorąco pogratulować Danielowi Binkowskiemu, który obronił pracę dyplomową i uzyskał tytuł magistra inżyniera Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej.

Czytaj więcej

Artykuł „Wpływ pandemii spowodowanej wirusem SARSCoV-2 na realizację projektów budowlanych w Polsce”

11 maja 2020

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do lektury artykułu „Wpływ pandemii spowodowanej wirusem SARSCoV-2 na realizację projektów budowlanych w Polsce” przygotowanego przez Jana Gandziarowskiego i Macieja Kajrukszto.

Czytaj więcej

Wyniki ankiety dotyczącej wpływu COVID-19 na realizację projektów budowlanych

06 kwietnia 2020

Z przyjemnością prezentujemy Państwu Raport CAS z wynikami przeprowadzonej ankiety będącej częścią badania wpływu pandemii spowodowanej wirusem SARS-CoV-2 (koronawirus) na realizacje projektów budowlanych w Polsce.

Czytaj więcej

Webinarium „Wpływ pandemii spowodowanej wirusem SARS-CoV-2 na realizację projektów budowlanych”

02 kwietnia 2020

Wraz z DZP Infrastructure and Energy Practice serdecznie zapraszamy na webinarium „Wpływ pandemii spowodowanej wirusem SARS-CoV-2 na realizację projektów budowlanych w Polsce – strategie, rozwiązania, narzędzia”, które odbędzie się 8 kwietnia 2020r.

Czytaj więcej

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98 lok. 7,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55