Aktualności

„Waloryzacja kontraktów budowlanych – strategie prawne oraz metodyka przygotowania roszczeń”

11 lutego 2019

W dniu wczorajszym podczas seminarium pt. „Waloryzacja kontraktów budowlanych – strategie prawne oraz metodyka przygotowania roszczeń” organizowanym przez kancelarię Domanski Zakrzewski Palinka (DZP) z udziałem CAS, nasi Eksperci Maciej Kajrukszto oraz Michał Lempkowski zaprezentowali temat dotyczący analizy techniczno-ekonomicznej jako niezbędny element roszczenia o zmianę warunków umowy.

Czytaj więcej

Seminarium – Waloryzacja kontraktów budowlanych

23 stycznia 2019

Zamówienia publiczne okiem partnerów społecznych

30 listopada 2018

W dniu wczorajszym odbyła się konferencja rady dialogu społecznego „Zamówienia publiczne okiem partnerów społecznych”.

Czytaj więcej

Prezentacja raportu „Analiza zmiany kosztów realizacji kontraktów budowlanych w ramach modernizacji sieci kolejowej w latach 2016–2018”

21 listopada 2018

W dniu wczorajszym Maciej Kajrukszto oraz Jan Gandziarowski zaprezentowali wyniki raportu „Analiza zmiany kosztów realizacji kontraktów budowlanych w ramach modernizacji sieci kolejowej w latach 2016–2018”.

Czytaj więcej

VIII Kongres Kolejowy

07 listopada 2018

W dniu dzisiejszym na Stadionie Miejskim Legii Warszawa odbyła się VIII edycja Kongresu Kolejowego, organizowana przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR.

Czytaj więcej

BHP

09 października 2018

Tak wyglądają szkolenia wstępne i okresowe z dziedziny BHP dla Ekspertów i Specjalistów CAS przygotowane w formie wizualnej przez ageme.pl – BHP z pasją.

Czytaj więcej

CASowe rowery

28 września 2018

W CAS dbamy nie tylko o wysoką jakość świadczonych przez nas usług, ale także o dobry nastrój i samopoczucie naszego zespołu.

Czytaj więcej

Malwina Wawrzyńczak i Krzysztof Gniadzik dołączyli do CAS

27 sierpnia 2018

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w tym miesiącu do CAS dołączyli: Malwina Wawrzyńczak – Specjalista ds. analiz terminowych oraz Krzysztof Gniadzik, który będzie wspierał pracę zespołu analiz kosztowych.

Czytaj więcej

Ewa Kukawska oraz Magdalena Dąbrowska dołączyły do zespołu CAS

22 sierpnia 2018

Miło nam poinformować, iż Ewa Kukawska oraz Magdalena Dąbrowska dołączyły do zespołu CAS. Ewa i Magda biorą udział w projekcie stażowym organizowanym przez Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej pod nazwą „Wysokiej Jakości Staż WIL PW „Wiedza– Innowacja– Realizacja Studencki Start”.

Czytaj więcej

Raport o sporach budowlanych w Polsce 2018

23 czerwca 2018

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Raport CAS dotyczący wyników ankiety poświęconej problematyce sporów budowlanych w Polsce.

Czytaj więcej

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98 lok. 7,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55