Aktualności

Artykuł „Wpływ pandemii spowodowanej wirusem SARSCoV-2 na realizację projektów budowlanych w Polsce”

11 maja 2020

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do lektury artykułu „Wpływ pandemii spowodowanej wirusem SARSCoV-2 na realizację projektów budowlanych w Polsce” przygotowanego przez Jana Gandziarowskiego i Macieja Kajrukszto.

Czytaj więcej

Wyniki ankiety dotyczącej wpływu COVID -19 na realizację projektów budowlanych

06 kwietnia 2020

Z przyjemnością prezentujemy Państwu Raport CAS z wynikami przeprowadzonej ankiety będącej częścią badania wpływu pandemii spowodowanej wirusem SARS-CoV-2 (koronawirus) na realizacje projektów budowlanych w Polsce.

Czytaj więcej

Webinarium „Wpływ pandemii spowodowanej wirusem SARS-CoV-2 #koronawirus) na realizacje projektów budowlanych

02 kwietnia 2020

Wraz z serdecznie zapraszamy na webinarium „Wpływ pandemii spowodowanej wirusem SARS-CoV-2 #koronawirus) na realizacje projektów budowlanych w Polsce – strategie, rozwiązania, narzędzia”, które odbędzie się 8 kwietnia 2020r.

Czytaj więcej

Covid-19 – ochrona przed koronawirusem. Wskazówki dla Wykonawców branży budowlanej.

01 kwietnia 2020

Nasz Ekspert Maciej Kryściński porusza w swoim artykule kwestie wpływu na realizację kontraktu i możliwości umownych Wykonawcy, wobec podjętych działań w związku z pandemią potocznie zwaną koronawirusem.

Czytaj więcej

Badanie wpływu pandemii spowodowanej wirusem SARS-CoV-2 na realizacje projektów budowlanych w Polsce

27 marca 2020

Zapraszamy do wypełnienia ankiety CAS będącej częścią badania wpływu pandemii spowodowanej wirusem SARS-CoV-2 (koronawirus) na realizacje projektów budowlanych w Polsce.

Czytaj więcej

Kontroling projektów tunelowych – artykuł

11 marca 2020

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, który powstał po wystąpieniu naszego Eksperta Jana Gandziarowskiego podczas Forum Obiektów Infrastruktury Mostowej i Tunelowej na temat kontrolingu projektów tunelowych.

Czytaj więcej

Prezentacja pt. „Kontroling finansowy w projektach budowy obiektów tunelowych”

06 marca 2020

Mamy przyjemność udostępnić Państwu prezentację pt. „Kontroling finansowy w projektach budowy obiektów tunelowych”.

Czytaj więcej

Jesteśmy gotowi do debaty!

03 marca 2020

Już jutro podczas drugiego dnia Forum Obiektów Infrastruktury Mostowej i Tunelowej Jan Gandziarowski zaprezentuje temat związany z kontrolingiem finansowym, a Maciej Kajrukszto weźmie udział w debacie. 

Czytaj więcej

Maciej Kajrukszto – panelista na Forum Obiektów Infrastruktury Mostowej i Tunelowej

27 lutego 2020

Wszystkich biorących udział w tegorocznym Forum Obiektów Infrastruktury Mostowej i Tunelowej gorąco zapraszamy na debatę „Budowa obiektów infrastrukturalny mostowej i tunelowej zgodnie z prawem. Nowe i aktualne regulacje”, której jednym z panelistów będzie Maciej Kajrukszto.

Czytaj więcej

Jan Gandziarowski – prelegent na Forum Obiektów Infrastruktury Mostowej i Tunelowej

14 lutego 2020

Już 4 marca 2020 podczas Forum Obiektów Infrastruktury Mostowej i Tunelowej, Jan Gandziarowski zaprezentuje uczestnikom wydarzenia temat związany z Kontrolingiem finansowym w projektach budowy obiektów tunelowych i mostowych.

Czytaj więcej

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98 lok. 7,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55