Aktualności

👏Serdecznie gratulujemy Kasia Grabowska, która obroniła pracę dyplomową i uzyskała tytuł licencjata kierunku Zarządzanie finansami i rachunkowość na Uniwersytecie Warszawskim 👩‍🎓

Czytaj więcej

W związku z rozpoczynającymi się wakacjami życzymy wszystkim udanych urlopów, pięknej pogody oraz zebrania energii na kolejne miesiące pracy 🌞.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na webinarium, podczas którego nasi Eksperci Maciej Kajrukszto, Jan Gandziarowski i Kalina Wośkało omówią problem usankcjonowania wpływu wzrostu kosztu oraz wydłużenia terminu realizacji projektu budowlanego.

Czytaj więcej

👷‍♂️ Wszystkim pracownikom branży drogowej i transportowej, z okazji dzisiejszego święta, chcielibyśmy złożyć najlepsze życzenia 😊
Życzymy ciekawych projektów, pomyślności w ich realizacji i szerokiej drogi 🛣

Czytaj więcej

👋 Mamy przyjemność ogłosić, że do naszego Zespołu dołączyły kolejne osoby: Agata Chorzempa – Specjalistka ds. projektów, Karolina Machała – Młodsza Specjalistka ds. analiz terminowych.

Czytaj więcej

Budowlane Targi Pracy Politechnika Warszawska– dziękujemy, super było tu być! 👍

👷‍♂️ Targi Pracy to takie miejsce, gdzie możemy się zaprezentować jako firma i nawiązać relacje z „pokoleniem przyszłości” – nawet jeśli wiele osób zastanawia się dopiero, w jakim kierunku się rozwijać, to targi są doskonałą okazją do rozpoznania rynku ofert pracy i firm!

Czytaj więcej

🐣 Drodzy Klienci, Partnerzy oraz Przyjaciele, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, w imieniu całego zespołu CAS Sp. z o.o. życzymy Wam wesołych Świąt Wielkanocnych, odpoczynku w gronie najbliższych oraz wiosennych nastrojów! 💛

Czytaj więcej

💡 Za Nami pierwszy Kongres Projektantów i Inżynierów, organizowany przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR.
Miło nam poinformować, że CAS Sp. z o.o. objęło patronat nad wydarzeniem. 😃

👉 Nasz Ekspert Maciej Kajrukszto miał przyjemność wziąć udział w debacie pn. „Relacje partnerskie pomiędzy zamawiającym a projektantem i inżynierem – czy to możliwe?”.

Czytaj więcej

👋 Miło nam poinformować, iż Maja Wróblewska i Bartosz Mijas dołączyli do Zespołu CAS Sp. z o.o.!

Maja interesuje się marketingiem, głównie w obszarze mediów społecznościowym oraz grafiki komputerowej. Pierwsze doświadczenie zbierała współprowadząc profile w social mediach.

Czytaj więcej

Mamy przyjemność po raz kolejny przedstawić Państwu Raport CAS dotyczący problematyki sporów budowlanych w Polsce.

Prowadzone przez nas już piąty rok badania pozwoliły na określenie trendów, za pomocą których możemy porównać i uwidocznić zmiany dotyczące prowadzenia sporów w budownictwie.

Czytaj więcej

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas