Aktualności

Gratulacje dla Darii!

09 września 2021

Serdecznie gratulujemy Darii Jackiewicz, która obroniła pracę dyplomową i uzyskała tytuł inżyniera Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej.

Czytaj więcej

BACK TO SCHOOL 2021/2022 – NEW CAS REPORT COMING SOON!

01 września 2021

Po raz kolejny wakacje dobiegły końca, a my w CAS przygotowujemy się do wydania, specjalnie dla Państwa, aktualizacji Raportu CAS dotyczącego kosztów w budownictwie 2016-2021.

Czytaj więcej

Dzień Energetyka

14 sierpnia 2021

Z okazji Dnia Energetyka chcielibyśmy życzyć wszystkim pracownikom branży energetycznej samych sukcesów w pracy zawodowej, wielu interesujących projektów oraz dobrej ENERGII każdego dnia!

Czytaj więcej

Lidia Więcław-Bator – Ekspert ds. Projektów

03 sierpnia 2021

Mamy przyjemność ogłosić, że do naszego Zespołu dołączyła Lidia Więcław-Bator – Ekspert ds. projektów.

Czytaj więcej

Witamy Anię i Darię!

02 sierpnia 2021

Miło nam poinformować, iż Daria Jackiewicz i Anna Wąsik dołączyły do Zespołu CAS.

Czytaj więcej

Gratulacje dla Konrada!

16 lipca 2021

Gratulujemy Konradowi, który obronił pracę dyplomową i uzyskał tytuł magistra inżyniera Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji na Wojskowej Akademii Technicznej!

Czytaj więcej

Wakacje czas start!

25 czerwca 2021

W związku z rozpoczynającymi się wakacjami życzymy wszystkim udanych urlopów, pięknej pogody oraz zebrania energii na kolejne miesiące pracy.
W CAS nie zwalniamy tempa i realizujemy projekty z jeszcze większą motywacją do działania 😉

Czytaj więcej

Gratulacje dla Magdaleny!

17 czerwca 2021

Pragniemy gorąco pogratulować Magdalenie Dąbrowskiej, która obroniła pracę dyplomową i uzyskała tytuł magistra inżyniera Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej!

Czytaj więcej

Prezentacja Raportu CAS – XII Konferencja SKB

08 czerwca 2021

W dniu 10 czerwca, w ramach XII Konferencji Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych, Maciej Kajrukszto prezentować będzie Raport CAS o kosztach w budownictwie 2016-2020. Zachęcamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Czytaj więcej

CAS WICEMISTRZEM!

28 maja 2021

Drużyna CAS złożona z pracowników i naszych przyjaciół przypieczętowała wczoraj 2 miejsce w rozgrywkach Ligowiec Biznes, wysoko pokonując zespół Wilków Południa aż 8:1. Warto podkreślić, że walka o miejsca na podium toczyła się do ostatniej kolejki.

Czytaj więcej

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98 lok. 7,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas