Aktualności

Gratulacje dla Magdaleny!

17 czerwca 2021

Pragniemy gorąco pogratulować Magdalenie Dąbrowskiej, która obroniła pracę dyplomową i uzyskała tytuł magistra inżyniera Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej!

Czytaj więcej

Prezentacja Raportu CAS – XII Konferencja SKB

08 czerwca 2021

W dniu 10 czerwca, w ramach XII Konferencji Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych, Maciej Kajrukszto prezentować będzie Raport CAS o kosztach w budownictwie 2016-2020. Zachęcamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Czytaj więcej

CAS WICEMISTRZEM!

28 maja 2021

Drużyna CAS złożona z pracowników i naszych przyjaciół przypieczętowała wczoraj 2 miejsce w rozgrywkach Ligowiec Biznes, wysoko pokonując zespół Wilków Południa aż 8:1. Warto podkreślić, że walka o miejsca na podium toczyła się do ostatniej kolejki.

Czytaj więcej

CAS Ekspertem Wykonawcy w Aneksie i Ugodzie do Umowy na budowę Bloku gazowo parowego w Elektrociepłowni Żerań

20 maja 2021

Miło jest nam poinformować, iż zespół CAS sporządził dwie niezależne Opinie eksperckie dla konsorcjum Wykonawców Mitsubishi Hitachi Power System Europe GmbH oraz Polimex Mostostal S.A., które były podstawą do zawarcia aneksu i ugody do Umowy z Zamawiającym na dostawę i montaż bloku gazowo-parowego w Elektrociepłowni Żerań w Warszawie.

Czytaj więcej

Dzień Mostowca

18 maja 2021

Wszystkim mostowcom z okazji ich dzisiejszego święta chcielibyśmy życzyć wielu zawodowych sukcesów, dobrych relacji z inwestorami i kontrahentami, ciekawych, a także samych satysfakcjonujących i ciekawych projektów!

Czytaj więcej

II MIEJSCE TEAMU CAS W GARMIN IRON TRIATHLON!

17 maja 2021

W dniu wczorajszym w Żyrardowie odbył się GARMIN IRON TRIATHLON ŻYRARDÓW 2021, w którym uczestniczyli reprezentanci CAS.

Czytaj więcej

Artykuł „Spory w branży budowlanej z uwzględnieniem wpływu pandemii spowodowanej wirusem SARS-CoV-2. Podsumowanie wyników ankiety CAS”

14 maja 2021

Eksperci CAS Jan Gandziarowski oraz Maciej Kajrukszto przygotowali artykuł „Spory w branży budowlanej z uwzględnieniem wpływu pandemii spowodowanej wirusem SARS-CoV-2. Podsumowanie wyników ankiety CAS”, który opublikowany został w najnowszym wydaniu dwumiesięcznika „Zamawiający. Zamówienia publiczne w praktyce”.

Czytaj więcej

Dzień Drogowca i Transportowca

26 kwietnia 2021

Z okazji dzisiejszego święta, chcielibyśmy złożyć najlepsze życzenia wszystkim pracownikom branży drogowej i transportowej. Życzymy ciekawych projektów, pomyślności w ich realizacji i szerokiej drogi 😉

Czytaj więcej

Drugi etap przekopu Mierzei Wiślanej dla Budimex!

21 kwietnia 2021

Opinia Ekspertów CAS podstawą oddalenia odwołania przed Krajową Izbą Odwoławczą!

Czytaj więcej

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

02 kwietnia 2021

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy złożyć naszym Klientom, Partnerom Biznesowym i Przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, szczęścia, zdrowia i odpoczynku w rodzinnej atmosferze.
Smacznego jajka! 🙂

Czytaj więcej

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98 lok. 7,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas