Aktualności

📌 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu najnowsze wydanie „Raportu CAS o sporach budowlanych w Polsce 2023 – perspektywa na rok 2024”. Prowadzone przez nas już szósty rok badania pozwoliły na dalszą analizę trendów, za pomocą których możemy porównać i uwidocznić zmiany dotyczące prowadzenia sporów w budownictwie.

 

Czytaj więcej

Już po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Państwa do wypełnienia ankiety CAS dotyczącej problematyki sporów budowlanych w Polsce.
W ramach ankiety chcielibyśmy zadać Państwu pytania takie jak:
✅ Jak oceniasz zmianę średniej wartości sporu w branży budowlanej w roku 2023 w stosunku do roku poprzedniego (2022)?

Czytaj więcej

🎉7 LAT CAS Sp. z o.o.!

11 stycznia 2024

Wczoraj świętowaliśmy nasze 7 urodziny!🎂 To był bardzo dobry rok, pełen wyzwań, ciekawych projektów i niezapomnianych momentów.

Czytaj więcej

Rok 2023 był dla nas niesamowitym okresem pełnym wyzwań i sukcesów. Cieszymy się, że możemy się z Wami podzielić kilkoma kluczowymi wynikami, które udało nam się osiągnąć dzięki zaangażowaniu całego zespołu.

Czytaj więcej

🎄 Drodzy Klienci, Partnerzy oraz Przyjaciele, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, w imieniu całego zespołu CAS Sp. z o.o. – życzymy Wam zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej

🌟Chcielibyśmy raz jeszcze podziękować za możliwość uczestnictwa w wydarzeniu „The ICC Poland Charity Christmas Dinner”, organizowanej przez ICC Poland International Chamber of Commerce.

To było niezwykłe wydarzenie, które pozwoliło na wymianę doświadczeń z przedstawicielami różnych sektorów, a otaczająca nas atmosfera otwartości pokazała, jak owocna może być współpraca na rzecz wspólnego dobra 🙏.

Czytaj więcej

⭐ SZLACHETNA PACZKA 2023

15 grudnia 2023

⭐ To już 5 raz, kiedy zespół CAS Sp. z o.o. uczestniczył w akcji SZLACHETNA PACZKA, a radość z pomagania w okresie świątecznym rośnie z każdym rokiem 🎀!

Czytaj więcej

🗣 StoryTelling – To nasza historia o Waszych Projektach!

🔎 Dlaczego autoprezentacja jest istotnym elementem pracy Biegłych Sądowych?
Expert Witness pełnią kluczową rolę w procesie sądowym, dostarczając rzetelnych opinii.

Czytaj więcej

🚄KONGRES KOLEJOWY 2023

15 listopada 2023

🚄🌐Niezmiernie miło nam spotkać się z Państwem na Kongresie Kolejowym 2023! 🚄🌐

💡Trwa XIII Kongres Kolejowy organizowany przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR wspólnie z Wydawnictwo Rynek Kolejowy oraz Forum Kolejowym – Railway Business Forum, w którym udział biorą także nasi Eksperci.

Czytaj więcej

📣 Wczoraj odbyło się webinarium CAS Sp. z o.o. podsumowujące tegoroczne wydanie Raportu o kosztach w budownictwie w latach 2016-2023. Eksperci Maciej Kajrukszto oraz Jan Gandziarowski omówili również zagadnienie „Droga do ugodowego rozstrzygnięcia sporu waloryzacyjnego – doświadczenia CAS”.

Czytaj więcej

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

Mapa Warszawy z siedzibą CAS Sp. z o.o.

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas
Mapa Warszawy z siedzibą CAS Sp. z o.o.