Aktualności

Zachęcamy Państwa do wypełnienia ankiety CAS dotyczącej sporów budowlanych w Polsce.

W tym roku, poza wpływem pandemii COVID-19, zapytamy również o wpływ wybuchu wojny w Ukrainie na realizację projektów budowlanych.

Czytaj więcej

🤩 6. urodziny CAS!

06 stycznia 2023

Działo się! 💪 Kolejny rok zapowiada się jeszcze bardziej rozwojowy, a wiele efektownych i efektywnych projektów ujrzy światło dzienne.
Dziękujemy całemu Zespołowi CAS Sp. z o.o. 💛

Czytaj więcej

🎄 Drodzy Klienci, Partnerzy oraz Przyjaciele, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, w imieniu całego zespołu CAS – życzymy Wam zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. A w nadchodzącym Nowym roku, wielu ciekawych wyzwań, tych osobistych, jak i zawodowych. 😁 ⭐

Czytaj więcej

😁 SZLACHETNA PACZKA 2022

20 grudnia 2022

To już nasza 4. edycja Szlachetnej Paczki i nie wyobrażamy sobie okresu świątecznego bez niej! 😊

Czytaj więcej

W dniu 2 grudnia 2022 r. strony umowy realizujące ostatni już zachodni odcinek II linii metra na Karolin uzgodniły warunki porozumienia umożliwiające rozpoczęcie robót budowlanych. W wyniku tego porozumienia strony ustaliły podwyższenie wynagrodzenia umownego o ponad 600 mln zł netto.

Czytaj więcej

🚄  Dzień Kolejarza 2022

25 listopada 2022

Zarówno samym Kolejarzom, jak i wszystkim osobom związanym z branżą kolejową 😁 – życzymy sukcesów i pomyślności – nie tylko na torach 😉.

Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta! 🚄

Czytaj więcej

Z ogromną przyjemnością, po raz kolejny przedstawiamy Państwu Raport CAS dotyczący kosztów w budownictwie. Raport ten jest wynikiem analizy kosztów realizacji dużych projektów budowlanych w Polsce w latach 2016-2022 ze szczególnym uwzględnieniem wpływu wybuchu wojny w Ukrainie i skutków pandemii COVID-19.

Czytaj więcej

📢 AKCJA REKRUTACJA 📢

26 października 2022

Rozpoczęliśmy właśnie rekrutację do naszego zespołu analiz terminowych i analiz kosztowych
Zapraszamy do wysyłania CV i dołączenia do CAS ❗

Jeśli jesteś studentem / absolwentem uczelni technicznej na kierunku Budownictwo lub pokrewnym to zapraszamy do udziału w rekrutacji. 🙂

 

Czytaj więcej

dzień budowlańca

25 września 2022

Samych sukcesów w realizacji ciekawych inwestycji oraz jak najwięcej satysfakcji…

Czytaj więcej

Witamy Monikę, Magdę i Izę!

21 września 2022

👋 Mamy przyjemność ogłosić, że do naszego Zespołu dołączyły: Izabela Jędras – Specjalista ds. kosztów, Magda Bartkowiak – Specjalista ds. analiz terminowych oraz Monika Domagała – Kontroler Finansowy Projektów.

Czytaj więcej

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas