Aktualności

Obrony na 5!

25 lipca 2019

Pragniemy gorąco pogratulować naszym młodym adeptom obrony prac inżynierskich i magisterskiej na 5! Ewa Kukawska i Magdalena Dąbrowska uzyskały tytuł inżyniera Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej, gdzie od nowego semestru będą kontynuować naukę na studiach magisterskich, natomiast Bartosz Witkowski obronił pracę dyplomową i uzyskał tytuł magistra inżyniera na tym samym wydziale.

Czytaj więcej

Mariusz Tartas – Specjalista ds. kosztów

11 lipca 2019

Jest nam miło poinformować, iż w tym miesiącu do Zespołu CAS dołączył Mariusz Tartas.

Czytaj więcej

Triathlon ILF Polska 2019

03 czerwca 2019

W dniu wczorajszym dwie sztafety CAS w składzie: Magdalena Dąbrowska, Szymon Sadowski i Maciej Kajrukszto oraz Piotr Anisiewicz, Bartosz Witkowski i Daniel Kajrukszto wzięli udział w Triathlonie ILF Polska organizowanym w Kącku.

Czytaj więcej

Waloryzacja kontraktów budowlanych – strategie prawne oraz metodyka przygotowania roszczeń – Warszawa

17 maja 2019

W dniu dzisiejszym w warszawskim biurze kancelarii obyła się już trzecia edycja seminarium pt. „Waloryzacja kontraktów budowlanych – strategie prawne oraz metodyka przygotowania roszczeń” z udziałem Ekspertów CAS

Czytaj więcej

Raport o sporach budowlanych w Polsce 2019 – ANKIETA

20 maja 2019

Zapraszamy Państwa do wypełnienia ankiety CAS dotyczącej problematyki sporów budowlanych w Polsce. Tematem wciąż aktualnym, o który również pytamy, pozostaje wzrost cen realizacji inwestycji budowlanych. Ankieta jest anonimowa. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo poświęcić kilka minut swojego czasu, aby udzielić odpowiedzi na 27 krótkich pytań.

Czytaj więcej

Warszawa – Seminarium: Waloryzacja kontraktów budowlanych – strategie prawne oraz metodyka przygotowania roszczeń.

08 maja 2019

17 maja 2019r. w Warszawie odbędzie się trzecia edycja seminarium pt. „Waloryzacja kontraktów budowlanych – strategie prawne oraz metodyka przygotowania roszczeń” organizowanego przez kancelarię Domanski Zakrzewski Palinka (DZP) z udziałem Ekspertów CAS.

Czytaj więcej

Czeka nas burzliwy rok w polskim budownictwie infrastrukturalnym. Stabilizacji nie będzie.

08 maja 2019

Eksperci CAS Maciej Kajrukszto oraz Michał Lempkowski przedstawili swoje spostrzeżenia na temat sytuacji w polskim budownictwie infrastrukturalnym w 2019 roku.

Czytaj więcej

„Waloryzacja kontraktów budowlanych – strategie prawne oraz metodyka przygotowania roszczeń”

11 lutego 2019

W dniu wczorajszym podczas seminarium pt. „Waloryzacja kontraktów budowlanych – strategie prawne oraz metodyka przygotowania roszczeń” organizowanym przez kancelarię Domanski Zakrzewski Palinka (DZP) z udziałem CAS, nasi Eksperci Maciej Kajrukszto oraz Michał Lempkowski zaprezentowali temat dotyczący analizy techniczno-ekonomicznej jako niezbędny element roszczenia o zmianę warunków umowy.

Czytaj więcej

Seminarium – Waloryzacja kontraktów budowlanych

23 stycznia 2019

Zamówienia publiczne okiem partnerów społecznych

30 listopada 2018

W dniu wczorajszym odbyła się konferencja rady dialogu społecznego „Zamówienia publiczne okiem partnerów społecznych”.

Czytaj więcej

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98 lok. 7,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55