Webinarium „Wpływ pandemii spowodowanej wirusem SARS-CoV-2 na realizację projektów budowlanych”

02 kwietnia 2020

Wraz z DZP Infrastructure and Energy Practice serdecznie zapraszamy na webinarium „Wpływ pandemii spowodowanej wirusem SARS-CoV-2 na realizację projektów budowlanych w Polsce – strategie, rozwiązania, narzędzia”, które odbędzie się 8 kwietnia 2020r.

Podczas webinarium Tomasz Darowski i Kamil Pociecha z DZP oraz Maciej Kajrukszto z CAS omówią m.in.:
☛ Wyniki ankiety CAS dotyczącej wpływu COVID -19 na realizację projektów budowlanych
☛ Ustawowe regulacje dotyczące COVID-19 i ich wpływ na realizację projektu
☛ Umowne i ustawowe podstawy dla tzw. roszczeń czasowych, w tym obrona przed naliczeniem kar umownych
☛ Wpływ wystąpienia zakłóceń na termin realizacji projektu (spowolnienie, wstrzymanie robót) i dobór metod analizy
☛ Umowne i ustawowe podstawy dla roszczeń finansowych związanych ze wzrostem kosztu realizacji projektu
☛ Zawieszenie robót
☛ Odstąpienie od umowy
☛… i wiele innych tematów

Data: 8 kwietnia 2020 r., godz. 9:30 – 12:00
Rejestracja: do 7 kwietnia, pod tym linkiem.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas