VII Ogólnopolska Konferencja SIDIR

15 lutego 2021

Mamy przyjemność ogłosić, że Maciej Kajrukszto będzie panelistą VII Ogólnopolskiej Konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców SIDiR oraz Sąd Arbitrażowy przy Stowarzyszeniu Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców w Warszawie. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 10-11 marca i będzie prowadzona on-line. W tym roku konferencja Roszczenia związane z Covid-19 w budownictwie. Strategie i sposoby dochodzenia roszczeń w rzeczywistości covidowej poruszać będzie kwestie związane z wpływem Covid-19 na inwestycje budowlane.

Podczas panelu, w którym weźmie udział Maciej wraz z zaproszonymi gośćmi, poruszona zostanie tematyka dotycząca metod dokumentowania i dowodzenia wpływu COVID-19 na roszczenia związane z dodatkowym Kosztem i przedłużeniem Czasu na Ukończenie.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji: https://konferencja.sidir.pl/

Do zobaczenia!

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas