Obrony na 5!

25 lipca 2019

Pragniemy gorąco pogratulować naszym młodym adeptom obrony prac inżynierskich i magisterskiej na 5! Ewa Kukawska i Magdalena Dąbrowska uzyskały tytuł inżyniera Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej, gdzie od nowego semestru będą kontynuować naukę na studiach magisterskich, natomiast Bartosz Witkowski obronił pracę dyplomową i uzyskał tytuł magistra inżyniera na tym samym wydziale. Ewa i Magdalena swoją przygodę zawodową z CAS rozpoczęły w ubiegłym roku w ramach projektu stażowego pod nazwą „Wysokiej Jakości Staż WIL PW „Wiedza– Innowacja– Realizacja Studencki Start” i kontynuują zdobywanie wiedzy z zakresu zarządzania kosztami oraz harmonogramowania w naszej firmie. Bartosz dołączył do CAS w październiku ubiegłego roku i  jako Specjalista ds. kosztów specjalizuje się w realizacji opinii prywatnych w zakresie wykonywania analiz kosztowych. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów naukowych!

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas