Gratulujemy wzorowej obrony!

21 lipca 2020

Pragniemy gorąco pogratulować Danielowi Binkowskiemu, który obronił pracę dyplomową i uzyskał tytuł magistra inżyniera Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej. Tematem jego pracy magisterskiej był „Wpływ aktywacji mechanicznej popiołu wulkanicznego na wybrane właściwości zapraw popiołowo-cementowych”. Jest to kolejna praca dyplomowa Daniela, której tematem przewodnim było zastosowanie odpadowego dodatku do zaprawy cementowej. Badania miały na celu ocenienie zdolności do stosowania w budownictwie aktywowanego mechanicznie popiołu wulkanicznego, ustalając możliwość zredukowania kosztów produkcji zaprawy lub betonu cementowego, przy jednoczesnym zachowaniu wymagań technicznych stawianym współczesnym kompozytom.

Jeszcze raz gratulujemy, życzymy kolejnych sukcesów naukowych i udanych wakacji!

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas