Gratulacje dla Konrada!

16 lipca 2021

Gratulujemy Konradowi, który obronił pracę dyplomową i uzyskał tytuł magistra inżyniera Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji na Wojskowej Akademii Technicznej!
Tematem pracy magisterskiej Konrada była analiza wariantowego rozwiązania stropów w budynku wielorodzinnym. Praca polegała na zaprojektowaniu a następnie na analizie trzech rodzajów stropów tj. strop monolityczny, strop gęstożebrowy Vector oraz strop prefabrykowany SMART pod kątem kosztu, czasu wykonania oraz akustyki stropu. Najciekawszym wnioskiem zdaje się być fakt, że wykonanie stropu monolitycznego, który jest obecnie najczęstszym rozwiązaniem w budowie budynków wielorodzinnych, wiąże się z największym kosztem oraz z najdłuższym czasem jego realizacji.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy wielu następnych sukcesów naukowych!

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas