Dzień Budowlańca 2021! Zespół CAS realizuje usługi na projekcie Varso Tower

25 września 2021

Praca Ekspertów i Specjalistów w CAS to nie tylko wykonywanie analiz i tworzenie Opinii, to również odbywanie wizji lokalnych na terenie realizowanych projektów i udział w spotkaniach ze stronami procesu inwestycyjnego, aby w jak najlepszy sposób poznać kontrakt i móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
W tym miejscu chcielibyśmy życzyć wszystkim inżynierom budownictwa samych ciekawych i bezproblemowych projektów, którzy dzisiaj obchodzą swoje święto 🙂

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas