CAS WICEMISTRZEM!

28 maja 2021

Drużyna CAS złożona z pracowników i naszych przyjaciół przypieczętowała wczoraj 2 miejsce w rozgrywkach Ligowiec Biznes, wysoko pokonując zespół Wilków Południa aż 8:1. Warto podkreślić, że walka o miejsca na podium toczyła się do ostatniej kolejki.

Droga na szczyty tabeli była żmudna i początkowo nie zapowiadała tak spektakularnego zwieńczenia sezonu. Rozgrywki rozpoczęliśmy od dwóch porażek z zespołami Moventum Services i Henkel Polska. Pomimo falstartu zespół nie stracił motywacji i już w następnym meczu pokonał ówczesnego lidera ProService Finteco, a rok kalendarzowy zakończyliśmy wysokim zwycięstwem nad zespołem TrioCar. Z powodu szalejącej pandemii mecze ligowe we wszystkich klasach rozgrywkowych zostały wstrzymane i na boisko wróciliśmy dopiero pod koniec kwietnia. Rundę wiosenną rozpoczęliśmy od trzech remisów i był to ostatni moment, by z 4 miejsca zaatakować podium. Końcówka sezonu to prawdziwy pokaz siły i charakteru. Szczelna defensywa, dyscyplina w formacjach i zabójcze kontry doprowadziły nasz zespół do pozycji wicelidera, której nie daliśmy już sobie odebrać wygrywając w trzech kolejnych meczach.

Wielkie gratulacje dla całego zespołu, w tym szczególne podziękowania dla naszych przyjaciół! Wracamy do gry po wakacjach!

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

Mapa Warszawy z siedzibą CAS Sp. z o.o.

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas
Mapa Warszawy z siedzibą CAS Sp. z o.o.