Artykuł „Wpływ pandemii spowodowanej wirusem SARSCoV-2 na realizację projektów budowlanych w Polsce”

11 maja 2020

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do lektury artykułu „Wpływ pandemii spowodowanej wirusem SARSCoV-2 na realizację projektów budowlanych w Polsce” przygotowanego przez Jana Gandziarowskiego i Macieja Kajrukszto. Artykuł ukazał się w najnowszym wydaniu dwumiesięcznika „Zamawiający. Zamówienia publiczne w praktyce”. Znajdziecie w nim Państwo istotne wnioski, sformułowane przez naszych Ekspertów, z przeprowadzanej pod koniec marca ankiety będącej częścią badania wpływu pandemii spowodowanej koronawirusem na realizacje projektów budowlanych w Polsce.
Opublikowany artykuł powstał we współpracy CAS i Wydawnictwa Must Read Media.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas