Ankieta CAS – Spory budowlane w Polsce oraz wpływ pandemii COVID-19 na realizację projektów budowlanych

23 listopada 2020

Serdecznie zapraszamy Państwa do wypełnienia ankiety CAS dotyczącej problematyki sporów budowlanych w Polsce. Bardzo istotnym tematem, o który pytamy jest wpływ pandemii COVID -19 na realizację projektów budowlanych. Wierzymy, że wyniki otrzymane podczas tego badania będą solidną podstawą do stworzenia Raportu prezentującego sytuację w branży budowlanej oraz zawierającego istotne wnioski naszych Ekspertów.
Po zakończeniu analizy otrzymanych danych z przyjemnością udostępnimy Państwu Raport.

Link do ankiety: https://www.profitest.pl/s/36784/h65L9vn2

Uwaga: Ankieta jest anonimowa i działa na wszystkich dostępnych przeglądarkach internetowych z wyłączeniem Internet Explorer.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas