Webinarium „Jak skutecznie zarządzać roszczeniami z kontraktów budowlanych z perspektywy wykonawcy?”

19 października 2020

Razem z CMS Polska mamy przyjemność zaprosić wszystkie zainteresowane osoby na webinarium z cyklu „Jak skutecznie zarządzać roszczeniami z kontraktów budowlanych z perspektywy wykonawcy?”, podczas którego Maciej Kajrukszto wraz z Marcin Zbytniewski i Adam Jodkowski przeanalizują sytuację przykładowych, zanonimizowanych projektów z sektorów energetycznego, kolejowego i drogowego pod kątem technicznym, kontraktowym i prawnym w kontekście roszczeń związanych z koronawirusem, jak również odniosą się do aktualnej sytuacji rynkowej, za punkt porównawczy przyjmując wyniki „Raportu CAS z badania wpływu pandemii spowodowanej wirusem SARS-CoV-2 na realizację projektów budowlanych w Polsce”.

Termin: 21 października 2020
Godzina: 11:00 – 12:00

Link do rejestracji: https://lnkd.in/dYxhr7e

Do zobaczenia!

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas