Maciej Kajrukszto – panelista na Forum Obiektów Infrastruktury Mostowej i Tunelowej

27 lutego 2020

Wszystkich biorących udział w tegorocznym Forum Obiektów Infrastruktury Mostowej i Tunelowej gorąco zapraszamy na debatę „Budowa obiektów infrastruktury mostowej i tunelowej zgodnie z prawem. Nowe i aktualne regulacje”, której jednym z panelistów będzie Maciej Kajrukszto. Podczas debaty poruszone zostaną kwestie dotyczące wyzwań związanych z nowym PZP oraz nowelizacją prawa budowlanego i jej wpływu na budowę mostów i tuneli.

Do zobaczenia podczas konferencji.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas