Konrad Szczepanik – Młodszy Specjalista ds. Roszczeń

07 lutego 2020

W ostatnim czasie do naszego zespołu dołączył Konrad Szczepanik – Młodszy Specjalista ds. Roszczeń. Doświadczenie zdobywał odbywając praktyki przy realizacji inwestycji polegającej na modernizacji linii kolejowej nr 7 oraz pracując w biurze projektowym.
Konrad właśnie obronił swoją pracę inżynierską na Wydziale Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej.
Gratulujemy Ci Konradzie i życzymy wielu sukcesów!

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas