Gratulacje dla Magdaleny!

17 czerwca 2021

Pragniemy gorąco pogratulować Magdalenie Dąbrowskiej, która obroniła pracę dyplomową i uzyskała tytuł magistra inżyniera Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej!

Celem pracy magisterskiej Magdy była ocena wpływu czynników przyczyniających się do opóźnień w realizacji inwestycji infrastrukturalnych. W badaniach Magdalena sprawdzała m.in. wpływ lokalizacji czy parametrów projektu budowlanego. Do wskazania cech, na podstawie których można przewidzieć skalę opóźnienia, wykorzystała drzewa klasyfikacyjne, które działają przy użyciu uczenia maszynowego.
Znajomość przyczyn powstawania opóźnień, wiadomych jeszcze przed rozpoczęciem budowy, pozwoliłaby na rozsądne założenia dotyczące planowanego czasu trwania. Miałoby to pozytywny wpływ na organizację realizacji, a tym samym minimalizację kosztów przedsięwzięcia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych!

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas