Gratulacje dla Gabrieli!

14 lipca 2022

👏Serdecznie gratulujemy Gabrieli Bełdzikowskiej, która obroniła pracę dyplomową i uzyskała tytuł licencjata Centrum Europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim 👩‍🎓
Praca licencjacka Gabrieli, pt. „Ograniczanie wolności wypowiedzi wśród dziennikarzy na podstawie orzecznictwa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawach przeciwko Polsce, Turcji i Rosji” swoim zakresem obejmowała analizę orzecznictwa ETPC w sprawach dotyczących ograniczania wolności wypowiedzi przedstawicieli mediów. Celem pracy było przedstawienie w jaki sposób wolność dziennikarzy jest ograniczana przez państwa oraz jakie stanowisko w tych sprawach obejmuje organ sądowniczy Rady Europy.
Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów naukowych! 🙂

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas