Gratulacje dla Darii!

09 września 2021

Serdecznie gratulujemy Darii Jackiewicz, która obroniła pracę dyplomową i uzyskała tytuł inżyniera Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej.

Tematem pracy inżynierskiej Darii była adaptacja stodoły na budynek mieszkalny jednorodzinny z uwzględnieniem zasad Zrównoważonego Rozwoju. Głównym celem pracy było wykazanie, że nieużytkowane budynki wciąż posiadają potencjał do wykorzystania oraz, że budynek energooszczędny nie musi być budynkiem nowopowstałym. W pracy omówiono najważniejsze aspekty, jakimi są przede wszystkim: termomodernizacja przegród zewnętrznych budynku, w tym analiza cieplno-wilgotnościowa przegrody po ociepleniu od wewnątrz oraz dobór efektywnego systemu grzewczego wykorzystującego odnawialne źródła energii.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów naukowych!

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy członkami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas