+48 604 819 630

marta.marat@caservices.pl

Marta Marat

Specjalista ds. projektów

"Proces wyceny nieruchomości jest ściśle powiązany z celem, dla jakiego jest wykonywany - dlatego tak istotne są dokumenty, jakie należy przeanalizować oraz rodzaj i zakres analizy, jaką należy przeprowadzić."

Wykształcenie

 • Mgr Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Polska
 • Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Uniwersytet Łódzki, Polska – Studia stacjonarne I stopnia
 • Podyplomowe Studia Wyceny Nieruchomości

Stowarzyszenia zawodowe

 • Mazowieckie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych

Notka biograficzna

Marta jest absolwentką studiów stacjonarnych II stopnia Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie o specjalności Zarządzanie Nieruchomościami oraz Podyplomowych Studiów Wyceny Nieruchomości na SGH. Ukończyła również studia licencjackie Wydziału Ekonomiczno–Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Gospodarka Przestrzenna w specjalności Inwestycje i nieruchomości. Jest uprawnionym Rzeczoznawcą Majątkowym oraz członkiem Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując między innymi w międzynarodowych firmach konsultingowych oraz biurze nieruchomości, gdzie odbywała praktykę zawodową. Marta koordynuje realizowane projekty oraz wspiera zespół CAS w przygotowaniu niezależnych opinii eksperckich.

Główne kompetencje

Wycena nieruchomości:

 • Wycena nieruchomości oraz maszyn i urządzeń trwale z nią związanych w formie operatów szacunkowych,
 • Opracowania i ekspertyzy, dotyczące min.: rynku nieruchomości oraz doradztwa w zakresie tego rynku; efektywności inwestowania w nieruchomości i ich rozwoju; skutków finansowych uchwalania lub zmiany planów miejscowych; oznaczania przedmiotu odrębnej własności lokali; bankowo-hipotecznej wartości nieruchomości; określania wartości nieruchomości na potrzeby indywidualnego inwestora.

Zarządzanie projektami:

 • Koordynacja oraz wsparcie administracyjne projektu,
 • Opracowywanie dokumentów przetargowych,
 • Przeprowadzanie etapu prekwalifikacji procesu przetargowego
  i analiza ofert,
 • Przygotowywanie tabel kosztowych.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98 lok. 7,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas