Gabriela Bełdzikowska

Asystentka

"Praca w CAS pozwala mi zdobywać doświadczenie zawodowe w zakresie marketingu oraz administracji, jak i rozwijać umiejętności interpersonalne."

Wykształcenie

  • Absolwentka europeistyki, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych, Uniwersytet Warszawski

Notka biograficzna

Gabriela jest studentką III roku europeistyki na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w agencji PR, gdzie była odpowiedzialna za zarządzanie biurem oraz administrację dokumentów. W CAS wspiera działania marketingowe oraz administracyjne firmy.

Gabriela jest członkiem Centrum Debaty Publicznej Centrum Europejskiego, gdzie zajmuje się organizacją konferencji, seminariów oraz wykładów otwartych.

Główne kompetencje

Administracja

  • Zarządzanie biurem

Marketing

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami

Zapisz się na nasz newsletter
otrzymuj najnowsze informacje od Nas, raporty i analizy

O Firmie

Naszym celem jest zapobieganie powstawaniu sporów na różnych etapach realizacji projektu oraz rozwiązywanie sporów poprzez przygotowywanie roszczeń i obronę przed roszczeniami. Wspieramy jako eksperci w trakcie negocjacji, mediacji jak i w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, minimalizując ich negatywne skutki i dążąc do maksymalizacji zysków.

Dowiedz się więcej o firmie

Zespół ekspertów

Zespół CAS to doświadczeni Eksperci i Specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat. Realizują z sukcesami projekty w sektorach takich jak: energetyka, budynki (obiekty kubaturowe), infrastruktura, morze (sektor morski), górnictwo, ropa i gaz ziemny, produkcja i przemysł.

Poznaj nasz zespół

Kontakt

CAS Sp. z o.o.
ul. Pańska 98/12,
00-837 Warszawa

KRS: 0000659441
Regon: 366393384
NIP: 527-279-47-55

Obserwuj nas

+48 608 470 354
cas@caservices.pl

Napisz do nas